Telefonda Dul Bayanlarla Sohbet icin Arayin 0031 858 02 30

Daha lise bir`e yeni başlamıştım. Sınıfımızda Betül diye bi kız vardı güzeldi ne olduğunu sonra öğrendim. Bana kankisini ayarlamıştı. Tanıştık çıkmaya başladık, üstünden iki teneffüs geçti ben bayımıştım.

Neyse Hastahanede 2 gün yattıktan sonra çıktım.Kafam çok ağrıyordu. Ertesi gün Bir kız arkadaşımın doğum günü vardı ve ayıp olmasın diye gitmem gerekiyordu. Dinlendim ve ertesi gün doğum gününe gittim. Arkadaşım Betül ve Bana ayarladığı kız arkadaşım "K" da oradaydı.

Neyse Biz dans ettik falan bir an kız yanımdan ayrıldı. Sonra Betül geldi yanıma ve "K" seni bekliyo oda da dedi. Bende Bişey oldu sandım ve gittim.Kız kapıyı kilitledi ve yanıma oturdu. Ben çok şaşırmıştım. Neyse Benim dudaklara yapıştı bir müddet öpüştükten sonra benim boynum ağarmaya başladı. Bende istersen du yatağa geçelim dedim daha rahat ederiz. Hiç sesini çıkarmadan geçti ve bende yanına. İlk defa bu kadar ileri gidiyordum içimde garip bi duygu vardı, hemde daha kızı toplam 40dk`dır tanıyordum.Neyse biz öpüşmeye başladık ve ben onu yatırdım. Delice öpüyordum o da aynı şekilde. Sonra göğüslerini okşamaya başladım hafifçe inlemeye başlamıştı. Yavaşça Amcığına okşamaya başladım bir middet duraksadı ve daha bi şehvetle öpmeye başladı. Artık altımdaydı ve hemen üstündeki body`yi çıkardım ve göğüslerini yalamaya, emmeye başladım. Bir yandan da Benim Ufaklığı sürtüyordum.

Daha fazla duramadı ve benim ufaklığı çıkartıp Ağzına aldı. Garip bir duyguydu ama güzeldi.

Neyse Bende Onu soydum ve ilk defa bir amcık yalamanın verdiği bir duyguyla yalamaya başladım. Acayip bi şekilde inliyordu ve bir anda boşaldı. Ama yetmemişti ve seni içimde hissetmek istiyorum dedi. Bende bakire değilmisin dedim ve Evet cevabını aldım. Ama o anda düşünmeden

Sonuna kadar kökledim öyle bir çığlık attı ki Allah`tan yan oda da müziğin sesi fazla açıktı ki sadece koridordan geçmekte olan Betül Duydu. Onu orada sikiyordum ve o kendinden geçmişti.Amcığına soktukça kendi parmağını götüne sokuyordu.Sonra Bir daha boşaldı. Ben de boşalcam deyince Göğüslerime boşal dedi.

Bende Ufaklığı Göğüslerinin arasına soktum ve bir müddet sonra boşaldım. Ama nasıl bişeyse hala sakinleşmemişti ve kulağıma "İlk Defa senin gibisini görüyorum, bidaha boşalt" dedi. Bende amcığını yalamaya başladım Öyle yumuşaktı öyle zevk veriyordu ki Başımın ağrısını bile unutmuştum. Neyse Yalamaya devam ettim ve parmağımı sokuyordum hala kıvranıyordu.

En sonunda Müthiş bir inlemeyle boşaldı. Bir Müddet öyle kaldıktan sonra onu giydirdim ve Çıktık. İçeridekiler Şaşırmıştı Çünkü İkimizde adeta uyuyorduk. Akşam Olduğunda kapıdan çıkarken bana" bidaha yaşamak istiyorum dedi" Ve ayrıldı. Daha betül ile de var anım. Bu Kesinlikle Gerçektir ve Sonraki kızlarda Daima Müthiş olduğumu söylerler.

Hiç Biri İle Ayrılmadık. Ve Bir Gün Grup Sex Deneyeceğiz. İnanmayan Hanımlar, kızlar Varsa Mail Atabilirler. Sadece Aramızda Kalcak Eğer İsterlerse.Gönderen: SedatTelefonda Dul Bayanlarla Sohbet icin Arayin 0031 858 02 30