Telefonda Dul Bayanlarla Sohbet icin Arayin 0031 858 02 30

Selam ben 175 boyunda esmer biriyim. Genelde çevremdekiler yakışıklı olduğumu sölerler. Neyse boşverelim bunları hikayeme geçelim. Bir gün evde oturuyodum komşumun karısı eve geldi ve çamaşır makinasının bozulduğunu söledi ve beni makinaya bakmam için çağırdı. Eve gittik eski bir makinaydı. makinayı söktüm neyi var neyi yok anlamaya çalışıyordum. Ben makinayla uğraşırken bir yandanda benimle muhabbete başladı. kız arkadaşımın olup olmadığını falan sordu. neyse makinayı tamir ettim.





Çay teklifinde bulundu, bende kabul ettim. İçeri salona geçtik. Bu arada komşumuzun karısı gayet güzel bir bayandı. Kısa saçlı esmer alımlı biriydi. Muhabbet arasında benden hoşlandığını söledi ve dudaklarıma yapıştı. Ben neye uğradığımı şaşırdım ama hoşumada gitmişdi doğrusu. Bir yandanda pişmanlık duygum vardı. Çünkü çok sevdiğim bir kız arkadaşım vardı ve onu aldatmak istemiyordum. O anda boş anıma geldi ve uzun uzun öpüştük.



Ogün başka birşey yapmadık. Yapamazdım zaten. Neyse o günden sonra bazen geceleri bizim evi arıyordu. Yine bir gün beni aradı konuşmaya başladık. Yine o gün eşi şehir dışına gitmiş. Zaten eşiylede arası pek iyi değildi. Eşiyşe ayrılma safhalarına gelmişti son anda boşanmaktan vaz geömişlerdi. Telefonda hep beni sevdiğini ve beni ilk gördüğü günden beri beğendiğini, beni arzuladığından falan söz ediyordu. Bana sevgilimle sevişip sevişmediğimi sordu. Bende hayır sadece öpüşüyoruz dedim.





Bana gelsene bizim eve sevgilinle yapamadıklarını benimle yaparsın dedi. O an kan beğnime sıçramıştı bu kadar ilerisini düşünmemiştim bile. Nasıl oldu anlamadım beni ikna etti. Gizlice evlerine girdim. Kapıdan girdiğim gibi dudaklarıma yapıştı. Artık ben dayanamaz haldeydim. bende onu öpmeye başladım. Bir yandan da kalçalarını okşuyordum. Beni salona götürdü. Kanepeye geçtik ve öpüşmeye başladık.





Çok geömeden üzerindekileri çıkardı. Bende Tsörtümü çıkardım sonra elini kemere götürdü kemeri açtı pantolonumu ve kilodumu çıkardı. Üstüme yattı ve öyle öpüşmeye devam ettik. Bu benim ilk deneyimimdi ne yapacağımı bilmiyordum aslında. göğüslerinden öpmeye başladım bir yandan da ellerimi bacaklarının arasına doğru götürdüm. Sırıl sıklam olmuştu. Beni arzuladığı her halinden belliydi. Sonra tekrar üstüme çıktı be sikimi bacaklarının arasına götürdü ve hiç vakit kaybetmeden içine aldı.





Üstümde gidip geliyordu. o kaçıncı sefer boşaldı bilmiyorum ama ben ilk defa bir bayanın içine spermlerimi akıtmıştım. Sonra birer sıgara yaktık. Sıgara içerken onu seyrediyordum. Çok güzel bir bayandı. Göğüsleri biraz ufaktı ama taş gibiydi. Düzgün vucut hatları vardı. Kısa saçlarıyla çok tatlı ve mutlu bir şekilde bana bakıyordu.Sıgaralarımız bitmişti. Onu seyrederken asıl heyecanı o zaman yaşamaya başladım. ilk boşalmamda ne olduğunu anlamamıştım bile.





Onun çıplak bedenini seyredince bu sefer gerçekten onu arzular olmuştum. Hemen dudaklarına yapıştım ve delice öpmeye başladım. Göğüsleri avuç içimdeydi. göğüs uçlarını öpmeye başladım ve elim vucudunda dolanıyordu. elimi bacaklarının arasına aldım okşamaya başladım. Hadi al beni erkeğim diye inliyordu. Üzerine çıktım ve organımı yavaş yavaş içine soktum. Hızlı hızlı sokup çıkarmaya başladım. Arada dudaklarına yapışıyor ve adeta onu içiyordum. Zevkin doruklarındaydım.





Daha çok dayanamadım ve içine boşaldım. Bu bana yetmemiştiki Havanın aydınlanmaya başladığını farkettik. Gizlice evden çıktım ve eve gittim. Yaşadıklarıma inanamıyordum. Ama sonradan pişman oldum. Çünkü sevdiğim biri vardı. Bir daha komşumla böle bişi yaşamadık. Ben zaten üniversitede okuyodum ve okula dönmek zorunda kaldım. Sonra tekrar geldiğimde taşınmışlardı ve bir daha da haber alamadım.





Kız arkadaşımla bir gün sohbette bana sen benimle olamıyorsun canın istemiyormu dedi bende evet istiyor ama ne yapabiliriz diye sordum. Oda bana istersen başka bir kadınla olabilirsin demişti. O zaman anlamamıştım ama o bana aşık değilmiş. Bunu uzun zaman sonra öğrendim. Şimdi O komşumun karısını arıyorum ama bulamıyorum.Gönderen: selim



Telefonda Dul Bayanlarla Sohbet icin Arayin 0031 858 02 30